Skip to main content

Produkcja 200 koszulek t-shirt w 3 dni

Pod koniec sierpnia kolejny raz mieliśmy przyjemność dostarczać odzież na konferencję o tematyce blockchain (ETH Warsaw) obywającą się w Warszawie. Organizator konferencji polecił nas jednemu z partnerów wydarzenia, który również uwzględnił personalizowane koszulki jako środek do promocji swojej marki podczas wydarzenia. 

Pozornie zlecenie może się wydawać standardowe, ale jeden szczegół zadecydował, że chcemy szerzej podzielić się jego historią - termin realizacji. Klient skontaktował się z nami w piątek po południu, a koszulki były potrzebne na czwartek w najbliższym tygodniu. Mieliśmy jedynie 3 dni robocze na uszycie koszulek i naniesienie zdobień klienta. Dzięki temu, że mieliśmy zapas czarnej dzianiny jednołożyskowej mogliśmy od razu przystąpić do realizacji.

Jak ona przebiegała?

  • W poniedziałek skroiliśmy dzianinę i przekazaliśmy wykroje koszulek do wykonania nadruków,
  • we wtorek zostały wykonane nadruki i koszulki wróciły do szwalni, gdzie od razu zaczęło się szycie,
  • w środę dokończyliśmy produkcję, spakowaliśmy koszulki i wysłaliśmy zamówienie do klienta z gwarancją dostawy do godziny 12:00 następnego dnia. 

To jednak nie koniec...

W tym momencie byliśmy zadowoleni z ekspresowej realizacji i sprostaniu wymagającemu wyzwaniu. Następnego dnia - w dzień dostawy otrzymaliśmy od klienta pytanie w ile kartonów zostało spakowane zamówienie, ponieważ kurier dostarczył tylko jedną paczkę. Zweryfikowaliśmy listy przewozowe i okazało się, że drugi karton z koszulkami, które miały być tego dnia u klienta znajduje się w magazynie firmy spedycyjnej w Warszawie. Od razu skontaktowaliśmy się z kurierem, żeby wyjaśnić sytuację - okazało się, że w transporcie został uszkodzony list przewozowy i kurier dostarczający paczkę zostawił ją w sortowni. Było dla nas oczywiste, że koszulki muszą znaleźć się za kilka godzin u klienta, dlatego poprosiliśmy o przygotowanie paczki do odbioru osobistego i udaliśmy się do sortowni odebrać paczkę. Na miejscu okazało się, że paczka nie została jeszcze odnaleziona i trzeba będzie poczekać do nocnego sortowania przesyłek. Po krótkich negocjacjach z obsługą jeden z pracowników firmy spedycyjnej udał się do magazynu i po kilkunastu minutach wrócił z zagubioną przesyłką.

Pokwitowaliśmy odbiór, zapakowaliśmy paczkę do bagażnika i pojechaliśmy do lokalu, gdzie za trzy godziny miał zacząć się event. Pół godziny później byliśmy w centrum Warszawy i przekazaliśmy paczkę klientowi kończąc historię dużym happy endem.

Jeżeli organizujesz event i potrzebujesz rzetelnego partnera, który dostarczy zamówioną odzież w terminie, nawet pomimo splotu niekorzystnych okoliczności skontaktuj się z nami. Gwarantujemy najwyższą jakość odzieży z polskiej szwalni oraz terminową dostawę bez względu na okoliczności.