Skip to main content

O nas

Uważamy, że odzież reklamowa to jedna z najlepszych form łączenia ludzi z markami. Fakt, że odbiorcy utożsamiają się z Twoją marką do tego stopnia, że noszą jej logo na sobie, jest dla nas najwyższą formą zjednoczenia.

Jesteśmy polskim productem odzieży, w którego DNA leży zamiłowanie do ubierania ludzi w wysoko gatunkową odzież, w której dobrze się czują i godnie reprezentują Twoją markę.

Znajdziesz u nas presonalizowane bluzy, koszulki oraz akcesoria, takie jak czapki, skarpetki czy plecaki. Daj się ponieść fantazji, realizaując założenia brandingowe swojej organizacji.

Nasze wartości są namacalne
i przyjemne jak nasza odzież

Pilnowanie jakości

Specjalizujemy się w dostarczaniu personalizowanych bluz, koszulek oraz akcesoriów, takich jak skarpetki, czapki czy plecaki. Na każdym etapie realizacji Twojej odzieży zwracamy uwagę na kilka aspektów: jakość i brak wad tkanin, użwanych do produkcji odzieży, środowisko pracy na poszczególnych etapach, moment i poprawność znakowania a także, czy odzież została odpowiednio zapakowana, opisana i dostarczona do Ciebie.

Komunikacja

Naszym priorytetem jest Twoje zadowolenie na każdym etapie kontaktu. Czas odpowiedzi na zapytania, wyróżnia nas wśród innych producentów odzieży. Deklarujemy odpowiedź na każde zapytanie tego samego dnia oraz wstępną wycenę projektu na końcu 15-minutowej rozmowy na Google Meet. Nasz kontakt nie kończy sie na dostarczeniu do Ciebie zamówienia. Sprawdź na co możesz liczyć.

Terminowość

Liczby mówią same za siebie: 98% zamówień realizujemy w terminie, a ponad 80% ostarczamy przed deklraowanym terminem. Dodatkowo każda dostarczona bluza lub inny produkt, może być podpisane etykietą imienną, żeby bezproblemowo można było ją przekazać właścicielowi. Terminowość to jeden z kluczowych czynników sukcesu, do którego podporządkowaliśmy nasz proces realizacji oraz partnerów na każdym etapie działania.

Inicjatywa
Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby i lubimy wyzwania związane z personalizacją. Proponujemy rozwiązania, jakie sami zastosowalibyśmy w danej sytuacji. Nasze propozycje nie są takie same dla wszystkich. Nie podążamy schematami. Każdy przypadek to dla nas osobna historia. Dzięki specjalizacji w odzieży, mamy w zanadrzu ciekawe połączenia i rozwiązania, przez co produkty w które zainwestujesz nie będą rzucone w kąt.
7  lat
szyjemy dla Was odzież
15
produktów w naszej ofercie
90  szt.
średnia wielkość zamówienia
98 %
terminowych realizacji

Co doceniacie we wspołpracy z nami?

Szybki kontakt

Odpowiadamy na zgłoszenia tego samego dnia. Podczas 15 minutowej rozmowy na Google Meet, podpowiemy Ci jakie produkty wybrać, jak je spersonalizować oraz oszacujemy wstępną wartośc realizacji.

Produkcję w Polsce

Wykorzystywane przez nas dzianiny są produkowane w Łodzi. Ograniczając transport dbamy o środowisko naturalne. Wiemy z jakich materiałów produkowana jest nasza odzież, przez co szczególnie dbamy o jakość produktu finalnego.

Usługi logistyczne

Przykładamy się do pakowania i transportu. Ale to nie wszystko. Presonalizujemy również opakowania. Możemy nanieść na nie imię dla kogo jest odzież, dział firmy lub nawet wysłać je bezpośrednio pod wskazany adres.

Nasza historia

2023

Na co dzień ubieramy osoby ze szkół i uczelni, firm, sieci sprzedaży, restauracji oraz klubów sportowych. Dostarczamy odzież na eventy oraz do naszych klientów zagranicznych.

2021

Poszerzamy ofertę o nowe produkty odzieżowe i akcesoria. Rozwijamy segment B2B.

2020

Otwieramy się na nowy segment klientów firmowych, korporacyjnych i sieciowych.

2019

Zaczynamy dostarczać bluzy dla uczelni, m.in. dla: SGH w Warszawie, Politechniki Gdańskiej, AWF w Warszawie oraz wielu innych.

2018

Dostarczamy bluzy personalizowane do szkół i liceów w całej Polsce.

2016

Powstanie marki Camicetta i pierwsza realizacja wykonana dla VI Liceum Ogólnokształcącego w Gdyni.