Skip to main content

Proces realizacji

Proces, to nie tylko sposób w jaki realizujemy zamówienia ale całościowe doświadczenia i relacja, jaką budujemy z naszymi klientami. To nasze oczko w głowie, które doskonalimy jeśli tylko jest taka możliowść. To dzięki procesowi, mamy realną możliwość kontrolowania jakości oraz dostarczenia najlepszych rozwiązań.

Twoje potrzeby i oczekiwania

analiza i doradztwo
Porozmawiajmy o Twoich potrzebach i oczekiwaniach. Podczas 15 minutowej rozmowy opiszzesz nam, czego oczekujesz oraz które produkty z naszej oferty bierzesz pod uwagę. My dobierzemy najlepsze rozwiązania oraz produkty. Umów się na niezobowujące spotkanie tutaj.

Próbki i oferta

propozycja działań
Przy pierszym zamówieniu zawsze wysyłamy klientom darmowy zestaw próbek. Dzięki niemu masz możliwość poczuć jakość Camicetta! Wysyłka, jak i odbiór próbek odbywa się na nasz koszt za pośrednictwem firmy kurierskiej lub Paczkomatu.

Projekt i wizualizacje

projektowanie
Po wstępnej rozmowie przygotujemy darmowy projekt graficzny. Ten etap trwa zazwyczaj do dwóch dni roboczych.

Akceptacja zamówienia

zamówienie
Jeśli wszystko zostało już ustalone przesłamy Ci do akceptacji kartę produkcyjną. Na tym etapie zbieramy również rozmiary bluz i koszulek.

Produkcja

zamówienie
Pozyskujemy dzianinę, kroimy, wykonujemy zdobienia oraz szyjemy Twoją odzież. Ten etap trwa do 25 dni roboczych.

Kontrola i konfekcjonowanie

zamówienie
Osobiście pilnujemy, aby wszystkie produkty, zgodnie z zamówieniem trafiły do Ciebie. Możemy je zapakować zgodnie z Twoim życzeniem, np.: dla konkretynch działów, pracowników, kierunków, odpowiednio opisać, abyś Ty nie musiał tego robić.

Terminowa dostawa i logistyka

zamówienie
Gotowe! Twoje zamówienie jest już w drodze. Na etapie akceptacji zamówienai zobowiązujemy się do terminy dostawy i w 98% przypadków udaje nam się to zrobić. W ponad 80% przypadków dostarczamy przed deklarowanym terminem dostawy. Ponadto możemy także dostarczyć zamówienie pod wskazane adresy, jeśli posiadasz kilka oddziałów firmy lub bezpośrednio do Twoich odbiorców.

Radość i opinia

zamówienie
W procesie najważniejsze dla nas jest zadowolenie Twoje oraz użytkowników, którym dedykujesz personalzowaną odzież. Jeśli wywołamy uśhmiech na twarzy, podziel się tym z nami. Jeśli coś będzie nie tak - tym bardziej nas poinformuj. Stale podnosimy jakość naszych usług a jest to tak możliwe tylko dzięki dobremu dialogowi między nami. Dziękujemy również, że tak chętnie nas polecacie.

Nasze realizacje

 • SGH x Camicetta

  SGH x Camicetta

 • 200 koszulek w 3 dni robocze

  200 koszulek w 3 dni robocze

 • Koszulki na event ETH Warsaw x Camicetta

  Koszulki na event ETH Warsaw x Camicetta

  Porozmawiajmy o Twoim projekcie

  Co doceniacie we wspołpracy z nami?

  Szybki kontakt

  Odpowiadamy na zgłoszenia tego samego dnia. Podczas 15 minutowej rozmowy na Google Meet, podpowiemy Ci jakie produkty wybrać, jak je spersonalizować oraz oszacujemy wstępną wartośc realizacji.

  Produkcję w Polsce

  Wykorzystywane przez nas dzianiny są produkowane w Łodzi. Ograniczając transport dbamy o środowisko naturalne. Wiemy z jakich materiałów produkowana jest nasza odzież, przez co szczególnie dbamy o jakość produktu finalnego.

  Usługi logistyczne

  Przykładamy się do pakowania i transportu. Ale to nie wszystko. Presonalizujemy również opakowania. Możemy nanieść na nie imię dla kogo jest odzież, dział firmy lub nawet wysłać je bezpośrednio pod wskazany adres.