Skip to main content

Bluzy firmowe z logo: produkcja w Polsce, zamówienia od 30 szt.

Jeżeli jesteś pracownikiem działu marketingu lub employer brandingu to temat bluz, koszulek lub innej odzieży dla pracowników na pewno nie jest Tobie obcy.

W Camicetta jesteśmy specjalistami w produkcji odzieży i jej personalizacji. Skupiliśmy się na dopracowaniu każdego produktu, aby dać Ci możliwość jego całkowitej personalizacji. Jeżeli chcesz ubrać swój team w najwyższej jakości bluzy, zachęcamy do przeczytania tego artykułu. Podzielimy się z Tobą naszym know how, jak stworzyć bluzy, które spełnią oczekiwania Twojego zespołu.

Krok pierwszy: projekt odzieży dla pracowników

Od projektu wszystko się zaczyna. W pierwszej kolejności zwróć uwagę na pochodzenie produktów, które ma otrzymać Twój team.

Bluzy made in Poland

Jeżeli wybierzesz odzież produkowaną w lokalnych szwalniach możesz dokonać personalizacji każdego jej elementu. Przykładowo w najpopularniejszej wśród firm bluzie z kapturem możesz spersonalizować 11 elementów: od koloru wnętrza kaptura, czy kieszeni, przez naniesienie logo na każdy element, po wszycie metek firmowych.

Pomysł na projekt

Koordynację projektu Twojej firmowej bluzy możesz zlecić nam lub wykonać ją we współpracy ze swoim zespołem od marketingu.

Jeżeli zdecydujesz się na skorzystanie z pomocy naszego grafika otrzymasz wizualizacje w ciągu 24 godzin. Usługa przygotowania projektu jest bezpłatna bez względu na to czy później zamówisz u nas swój merch, czy nie.

Bluza firmowa czarno zółta

Jeżeli masz grafika w swoim zespole lub Twoja firma posiada dział graficzny, to możesz poniżej pobrać instrukcje do przygotowania projektu bluzy.

Wybierz polską produkcję

Od początku działalności Camicetty stawiamy na polską produkcję. Jakość bluz i koszulek w pierwszych latach istnienia firmy zyskała uznanie wśród uczniów szkół średnich oraz studentów. Odkąd zaczęliśmy produkować odzież dla firm obsługujemy wielu zadowolonych klientów, który doceniają nas przede wszystkim pod kątem jakości produktów oraz całego procesu obsługi klienta.

Polską produkcję cechuje możliwość personalizacji każdego elementu bluzy czy koszulki oraz możliwość wyboru koloru z szerokiej palety barw dzianin. Materiały do produkcji naszych ubrań pozyskujemy z Łodzi.

Kolory bluz dla firm

Jeżeli uszyte dla Twojej firmy produkty powinny być w specjalnym kolorze, np. pasować idealnie pod kolor Twojego logo, możemy wybarwić dzianinę pod konkretny kolor z palety Pantone.

Dodatki do bluzy

Jeżeli Twojej firmie zależy, aby wyróżnić swój brand poprzez personalizowaną odzież możesz skorzystać z dodatków, na które pozwala produkcja odzieży od podstaw:

 • metki z logo firmy

 • sznurki, kieszeń, rękawy lub wnętrze kaptura w kontrastowym kolorze

 • wysokiej jakości nadruki lub hafty

Jak można spersonalizować bluzę?

Przeczytaj inne artykuły z naszego bloga

Co się wydarzy jeżeli nawiążesz z nami współpracę?

Odzież dla firm dostarczamy od kilku lat. Na co dzień realizujemy najróżniejsze zlecenia i szyjemy produkty dla szkół, firm i organizacji. Dzięki temu udało nam się wypracować skuteczny model współpracy.

Poniżej przedstawimy Ci proces zamawiania odzieży, który najbardziej się sprawdza podczas współpracy z firmami.

Potrzeba i cel

Podczas pierwszej rozmowy ustalamy jaki jest cel zakupu firmowych bluz. Najczęściej taką rozmowę prowadzimy z osobą z działu marketingu lub employer branding. Czasami wspiera nas jeszcze brand manager z ramienia firmy.

W zależności od celu projekt bluzy lub koszulki może mieć charakter bardziej promocyjny lub prezentowy z dyskretnym podkreśleniem logo firmy. Czasami warto dodać hasło promocyjne lub motto firmy w widocznym miejscu, a niekiedy lepszym pomysłem jest umieszczenie go dyskretnie na metce.

 • Czarna koszulka t shirt z logo firmy
 • Biała koszulka t shirt z logo firmy
 • Czarna koszulka t shirt z żółtym paskiem

  Wizualizacje i próbki

  Po ustaleniu Twoich potrzeb do pracy biorą się nasi graficy. Przygotowujemy wizualizacje w ciągu 24 godzin, maksymalnie na drugi dzień po pierwszej rozmowie.

  Na tym etapie do nowych klientów zawsze wysyłamy próbki z naszymi bluzami. Robimy to, pomimo, że nigdy nie mieliśmy zastrzeżeń zarówno do użytych materiałów, jak i wykonania nadruków na odzieży.

  Po przesłaniu próbek będziesz mieć możliwość dotknięcia materiału i przymierzenia bluzy. Ponieważ mamy w ofercie materiał o różnych gramaturach i różnym wykończeniu, możesz liczyć na nasze doradztwo.

  Biała bluza z czarną kieszenią kangurka

  Wycena i oferta

  Po wybraniu, które produkty mają stworzyć Twój firmowy merch przechodzimy do wyceny zamówienia i przygotowania oferty.

  W tym miejscu powinniśmy napisać, że każdy projekt wyceniany jest indywidualnie. Faktycznie tak jest, ponieważ, na ostateczną cenę wpływ ma szereg czynników, takich jak:

  • liczba oraz skomplikowanie zdobień

  • technika naniesienia logo

  • zamawiany nakład

  Częstym i absolutnie zrozumiałym pytaniem jest:

  A ile mniej więcej kosztuje bluza firmowa?

  Przybliżoną cenę jesteśmy w stanie podać na podstawie zleceń, które wyceniamy i realizujemy na co dzień.

  Najpopularniejsza bluza kangurka z jednym zdobieniem to koszt około 110 zł netto przy zamówieniu 100 szt. Również popularna bluza rozpinana jest o kilka złotych droższa, a bluza bez kaptura, to koszt niecałe 10 zł netto mniej od bluzy kangurki.

  Jeżeli spodobał Ci się pomysł dodania do firmowej odzieży personalizowanych metek jest to koszt od 500 zł do 700 zł netto w zależności od wielkości metki. Koszt ten ponosisz jedynie raz, a my zamawiamy dla Ciebie 1000 szt. metek (jest to minimalne zamówienie metek z własnym logo).

  Jeżeli nie wykorzystasz wszystkich metek możemy je dla Ciebie bezpłatnie magazynować na potrzeby przyszłych zamówień lub wysłać razem z bluzami.

  Nasz system wycen jest prosty i przejrzysty. Kliknij w przycisk poniżej i skontaktuj się z naszym doradcą, który przygotuje dla Ciebie precyzyjną ofertę na produkcję firmowego merchu.

  Biała bluza z czarną kieszenią kangurka

  Karta produkcyjna - gwarancja braku błędów w produkcji

  Od początku działalności szczególną uwagę przykładaliśmy do satysfakcji klienta na wysokim poziomie. W osiągnięciu tego celu pomaga nam szybka reakcja na zapytania, wysoka jakość produktów oraz brak błędów przy produkcji.

  Najważniejszym dokumentem finalizującym współpracę jest karta produkcyjna. W karcie produkcyjnej ustalamy szczegóły wykonania każdego zamawianego produktu, takie jak:

  • skład surowcowy oraz gramaturę materiału

  • techniki wykonania zdobień oraz ich wielkość

  • wizualizację produktów

  • zamawiane kolory oraz rozmiary

  • dodatki (np. metki, sznurki przy kapturze...)

  • termin realizacji zamówienia

  Przykładowa karta produkcyjna wygląda tak

  Karta produkcyjna bluzy firmowe

  W momencie kiedy firma zaakceptuje kartę produkcyjną rozpoczynamy produkcję. Taki system pracy wyeliminował nam błędy produkcyjne praktycznie do zera.

  Zobacz przykładowe projekty bluz firmowych

  Fioletowa bluza dla firmy
  Zielona bluza firmowa
  Kurtka baseball dla firmy
  Szara bluza oversize z logo firmy
  Błękitna bluza na zamek
  Projekt bluzy firmowej
  Bluza bez kaptura
  Zielona bluza z białą kieszenią kangurek
  Bluza crew neck dla firmy
  Żółta bluza dla firmy
  Klasyczna bluza kangurka
  Biała bluza z czarną kieszenią kangurką
  Firmowa bluza crew neck
  Granatowa firmowa bluza oversize

  Sklep B2B usprawniający współpracę

  Na potrzeby opisania działania sklepu B2B musimy podzielić klientów na dwie grupy:

  1. Klienci zamawiający bluzy lub inne produkty na różne okazje

  W takim przypadku proces wyboru i projektowania odzieży za każdym razem będzie zaczynał się od zera. Przeznaczenie produktu musimy uwzględnić w początkowej fazie przygotowania projektu. Inaczej powinna wyglądać bluza prezentowa, a inaczej bluza promocyjna do wykorzystania podczas targów.

  2. Klienci zamawiający taki sam produkt cyklicznie

  Druga grupa klientów to np. sieć sklepów lub restauracji, gdzie pracownicy muszą co jakiś czas otrzymać nowy zestaw odzieży do pracy. W tym przypadku jesteśmy w stanie zautomatyzować proces zamawiania odzieży.

  Współpracując z firmami, których pracownicy muszą być wyposażeni w ubrania robocze zaobserwowaliśmy potencjał oszczędności czasu poprzez automatyzację powtarzalnych czynności związanych z zamawianiem odzieży dla pracowników.

  Jeżeli firma zdecyduje się na system zbierania zamówień z wykorzystaniem naszej platofmy każdy manager otrzyma swój indywidualny login, przez który będzie mógł zamówić odzież dla swojego zespołu. Zamówienie trafi bezpośrednio do nas, dzięki czemu osoba odpowiedzialna za koordynację tego procesu będzie miała mniej powtarzalnych zadań do wykonania.

  Szczegóły naszego systemu opisaliśmy w osobnym artykule na ten temat (link)

  Sklep internetowy dla B2B

  Podsumowanie

  Jeżeli poszukujesz solidnego producenta odzieży personalizowanej dla Twojej organizacji skontaktuj się z nami i przedstawimy Ci najlepszą ofertę.

  Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonany co do wyboru odzieży produkowanej od zera w Polsce warto zapoznać się z naszymi innymi wpisami, gdzie poruszamy tę kwestię.

  Spakuj swoje firmowe bluzy w brandowane pudełka!

  Pudełko na bluzę z logo
  Opakowanie na bluzę na prezent

  Przeczytaj inne artykuły z naszego bloga