Skip to main content

Koszulki na zamówienie na event ETH Warsaw x Camicetta

Organizując event lub konferencję musisz skoordynować ze sobą najważniejsze elementy, takie jak: zgrany zespół organizacyjny, miejsce konferencji, promocja eventu oraz zgromadzenie uczestników.

Poza najważniejszymi zadaniami przy organizacji eventu jest jeszcze masa mniejszych zadań do wykonania. Jednym z takich zadań jest przygotowanie paczek powitalnych dla uczestników oraz zapewnienie ubioru dla organizatorów.

Właśnie z tymi zadaniami zgłosili się do nas wczesnym latem 2022 roku organizatorzy warszawskiej konferencji ETH Warsaw.

Odzież na konferencję ETH Warsaw

ETH Warsaw to największa konferencja poświęcona technologii blockchain w Europie Centralnej. Wydarzenie tego typu, nie może odbyć się bez wysokiej jakości odzieży z własnym nadrukiem. Jesteśmy dumni, że już dwie edycje z rzędu organizatorzy eventu obdarzyli nas zaufaniem i Camicetta jest dostawcą odzieży na tak zacne wydarzenie.

Bluza i koszulka konferencyjna z własnym nadrukiem

Mając doświadczenia z pierwszej edycji konferencji wiedzieliśmy, że organizatorom ETH Warsaw zależeć będzie przede wszystkim na jakości wykonania koszulki. Drugim bardzo ważnym aspektem będzie jakość nadruku.

Podczas pierwszej edycji motywem przewodnim grafik na bluzy i koszulki była Warszawa oraz gmach Politechniki Warszawskiej, w której to miała miejsce konferencja.

  Kolor miętowy był kolorem przewodnim odzieży konferencyjne w 2022. Organizatorzy konferencji zajęli się projektowaniem grafik, które później my nanieśliśmy na bluzy i koszulki. Nadruki były wielokolorowe, dlatego zastosowaliśmy technikę DTF do ich wykonania.

  Bluzy i koszulki na event w 2023 roku

  W 2023 roku konferencja ponownie odbyła się na przełomie sierpnia i września. Pierwsze przygotowania do realizacji zamówienia rozpoczęliśmy około dwa miesiące wcześniej. W edycji z 2023 roku obok bluzy i koszulki do odzieży konferencyjnej dołączyły personalizowane skarpetki.

  Bluzy i koszulki w edycji z 2023 roku były koloru butelkowej zieleni. Organizatorzy ponownie wybrali nadruk jako technikę zdobienia odzieży. Odświeżone projekty koszulek mają na lewej stronie logotyp konferencji zamiast napisu. Nowa bluza konferencyjna zyskała duży nadruk na plecach wykonany techniką DTF.

   Potwierdzenie zamówienia na odzież eventową

   Po potwierdzeniu projektu odzieży przygotowaliśmy opis techniczny każdego produktu. Gramatura bluzy to dobrze sprawdzone 280 g/m2. Koszulka została uszyta z dzianiny o gramaturze 180 g/m2. Materiał o takich parametrach jest najczęściej wybierany przez naszych klientów.

   W karcie produkcyjnej określiliśmy również inne szczegóły wykonania produktów, takie jak umiejscowienie nadruku na bluzie i koszulce, rozmiary, sposób pakowania oraz adres dostawy.

   Efektem współpracy było wyprodukowanie i dostarczenie na czas:

   • 100 bluz z kapturem

   • 420 koszulek T-Shirt

   • 3000 par skarpetek w różnych rozmiarach

   Skarpetki zostały rozdane uczestnikom konferencji. Jest to bardzo praktyczny upominek, szczególnie podczas eventu, który odbywa się na przełomie lata i jesieni.

   Opinia o współpracy

   Pierwszą opinię o współpracy otrzymaliśmy w momencie ponownej chęci współpracy przy projekcie bluz i koszulek konferencyjnych. Klienci powracający są dla nas największym komplementem i potwierdzeniem jakości produktu oraz naszej obsługi.

   Po dostawie drugiego zamówienia otrzymaliśmy od organizatora konferencji oficjalne referencje.

   "Produkty dostarczone przez Camicetta charakteryzują się wysoką jakością wykonania. Współpraca przebiegła bez zastrzeżeń, dlatego rekomendujemy tę firmę jako dostawcę odzieży."

   Jeżeli organizujesz event i poszukujesz doświadczonego partnera, który przygotuje dla Ciebie projekt, uszyje i dostarczy odzież eventową na czas, to skontaktuj się z nami klikając w poniższy przycisk.

   Przeczytaj inne artykuły z naszego bloga

   Koszulki i bluzy eventowe - na co musisz zwrócić uwagę zamawiając odzież na konferencję?

   Wykorzystując personalizowaną odzież przy organizacji eventu możesz zaliczyć się do jednej z poniższych kategorii:

   • jestem organizatorem eventu i potrzebuję odzież dla organizatorów i wolontariuszy

   • jestem organizatorem eventu i potrzebuję odzieży jako upominek dla uczestników lub prelegentów

   • jestem wystawcą na targach lub evenuie i muszę ubrać swój zespół w wyróżniające się stroje

   Każda z powyższych kategorii będzie mierzyć się z innymi wyzwaniami oraz przeznaczeniem personalizowanej odzieży.

   Odzież dla organizatorów i wolontariuszy

   Jest to kategoria odzieży na zamówienie, która pojawia się najczęściej przy organizacji konferencji. Organizatorzy i wolontariusze powinni się wyróżniać spośród uczestników konferencji. Brandowana odzież to idealny sposób na takie wyróżnienie.

   Projekt koszulki dla organizatorów to najczęściej nadruk logo eventu na koszulce. Najczęściej koszulka dla organizatorów nie jest skomplikowana w produkcji i będzie używana najczęściej jedynie podczas eventu. Często budżet na takie koszulki jest również mocno ograniczony. Z powyższych powodów często dobrym wyborem będzie najtańsza koszulka importowana. Takich produktów niestety nie mamy w swojej ofercie.

   Jeżeli jednak zależy Ci, aby komfort noszenia był na wyższym poziomie, a projekt odzieży był bardziej złożony zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą. Koszulki i bluzy dla organizatorów produkowane w Polsce dobrze się sprawdzają przy organizacji konferencji na wyższym poziomie, np. takich jak ETH Warsaw.

   Koszulka jako upominek dla uczestników i prelegentów konferencji

   Część konferencji o wyższym poziomie przygotowuje paczki konferencyjne dla wszystkich uczestników lub dla uczestników, którzy wykupili konkretne pakiety. Często jednym z elementów paczki konferencyjnej jest bluza lub koszulka.

   Jeżeli planujesz zamówienie koszulki z przeznaczeniem na upominek, zachęcamy do rozważenia wyboru koszulki jakości premium. Zakup takiej koszulki będzie droższy, jednak efekt wow w momencie otrzymania paczki przez uczestników sprawi, że prestiż i jakość konferencji zapadnie na długo w pamięć.

   Wybierając koszulkę produkowaną w Polsce zyskujesz:

   • przyjemny w dotyku materiał

   • trwałość na lata i odporność na wielokrotne pranie

   • komfort noszenia

   • możliwość zaprojektowania niepowtarzalnego produktu

   Jeżeli chcesz wysłać paczki do uczestników przed terminem konferencji, mamy w ofercie również usługę kompletowania i wysyłki paczek konferencyjnych.

   Koszulka dla pracowników na targi

   Trzecie przeznaczenie koszulki eventowej to wyróżnienie firmy, która jest uczestnikiem eventu, np. targów pracy. Celem firmy na targach jest wyróżnienie się spośród konkurentów. Jednym ze sposobów jest wyposażenie pracowników reprezentujących firmę w jednolite i oryginalne bluzy i koszulki.

   Z pomocą możliwości jakie daje produkcja odzieży od podstaw możesz wyrazić logo i barwy swojej firmy poprzez dopasowanie koloru do barw firmowych oraz po prostu nadrukowanie logo w wyróżniający się sposób.

   Zaprojektuj koszulkę sam lub zrób to z naszą pomocą

   W Camicetta wiemy ile rzeczy musisz spiąć w czasie i przestrzeni, żeby event się udał. Chętnie odciążymy Cię w całym procesie projektowania i produkcji odzieży.

   Nasz doradca przeprowadzi z Tobą krótki wywiad, podczas którego dowiemy się, m.in.:

   • jaki jest cel zakupu odzieży oraz jakich produktów potrzebujesz

   • do kogo kierowana jest konferencja

   • jaki jest charakter eventu

   Efektem rozmowy będzie zebranie informacji, które doradca przekaże do grafika. W ciągu 24 godzin od rozmowy otrzymasz kilka propozycji jak może wyglądać Twoja odzież na event.

   Podczas projektowania bierzemy pod uwagę wygląd Twojego logo i do tego dobieramy najlepszą metodę wykonania zdobień. Koszulki na konferencję najczęściej zdobimy nadrukiem. Bluzy również częściej zdobione są nadrukiem, jednak w zależności od konkretnego projektu lepiej czasami wykonać zdobienia haftem.

   Wykonaliśmy już setki projektów współpracując z firmami i jesteśmy przekonani, że trafimy w Twoje oczekiwania już przy pierwszym projekcie. Jeżeli jednak pojawi się konieczność naniesienia poprawek robimy to od ręki. Wiemy jak ważne jest szybkie działanie przy organizacji eventu.

   Jeżeli masz wewnętrzny zespół graficzny lub obsługuje Cię agencja brandingowa, mamy gotowe wytyczne do przygotowania projektu odzieży. Dzięki temu unikniesz niepotrzebnych poprawek oraz zaoszczędzisz czas. Poniżej możesz pobrać bezpłatną checklistę zawierającą najważniejsze elementy, które powinien uwzględnić projekt odzieży.

   Koszulka eventowa: jaki czas dostawy?

   Na końcu najważniejsze, czyli czas dostawy zamówienia. Najbardziej lubimy współpracować na wczesnym etapie przygotowania konferencji i mieć dużo czasu na produkcję i dostawę zamówienia.

   Standardowy czas produkcji odzieży wynosi do 25 dni roboczych. Na ten czas składa się pozyskanie dzianiny, wykonanie zdobień, szycie oraz dostawa zamówienia na wskazany adres.

   Ekspresowa produkcja koszulek

   Znamy jednak specyfikę organizacji eventów i wiemy, że często pojawiają się potrzeby produkcji dodatkowych koszulek lub bluz na tydzień lub dwa tygodnie przed datą eventu. Mamy doświadczenie również w takich ekspresowych realizacjach.

   W takiej sytuacji w weryfikujemy w ciągu kilku godzin możliwość wyprodukowania zamówienia w ekspresowym czasie. Jeżeli jest to możliwe, nasz doradca poinformuje Cię o tym niezwłocznie i będziemy mogli przystąpić do przyspieszonego ustalenia szczegółów bluzy lub koszulki.

   Po potwierdzeniu terminu musisz potwierdzić zamówienie najpóźniej na drugi dzień, żebyśmy mogli od razu przystąpić do jego realizacji.

   Jedną z historii ekspresowej produkcji koszulek na event opisaliśmy w naszym innym artykule blogowym.

   Podsumowanie

   Bluzy i koszulki są nieodłącznym elementem organizacji eventów. Zachęcamy do sprawdzenia odzieży produkowanej w Polsce i wyróżnienia się z tłumu innych eventów oryginalną odzieżą.

   Jeżeli jesteś organizatorem eventu i poszukujesz partnera, który zaprojektuje, uszyje i dostarczy odzież eventową na czas wypełnij poniższy formularz i zaczekaj na kontakt od naszego doradcy.

   Przykłady projektów bluz i koszulek eventowych:

   Przeczytaj inne artykuły z naszego bloga