Skip to main content

Jakie rozmiary wybrać? [WYKRES]

Wybór rozmiarów jest pozornie banalną czynnością, o której nie myśli się gdy pojawia się pomysł wyprodukowania personalizowanych bluz. Problem może pojawić się w momencie wyboru rozmiarów, jakie rozmiary mamy dla Ciebie uszyć. Szczególnie dotyczy to zamówień na kilkaset sztuk bluz, czy koszulek. 

Poniżej znajdziesz wykres z rozkładem rozmiarów jakie produkowaliśmy dla naszych Klientów. Żeby nasze obliczenia były wiarygodne zebraliśmy kilka zamówień, na łączną liczbę 1.497 szt. bluz i koszulek. 

Najpopularniejszym rozmiarem okazał się być rozmiar L, tuż za nim plasuje się rozmiar M. Bluzy w rozmiarach M i L łącznie stanowią ponad 60% naszej produkcji. Podium najpopularniejszych rozmiarów zamyka XL, a tuż za nią znajduje się rozmiar S z udziałem nieco ponad 12%.

Jeżeli zamawiasz bluzy lub koszulki na event lub dla pracowników i nie znasz dokładnych rozmiarów osób, które mają nosić ubrania, skorzystaj z powyższego zestawienia. Jeżeli masz dodatkowe pytania nie wahaj się z nami skontaktować - z przyjemnością podzielimy się naszym doświadczeniem ????